הבשורה על-פי מתי פרק יז

ישוע פוגש את אליהו ואת משה על הר תבור

יז לְאַחַר שִׁשָּׁה יָמִים לָקַח יֵשׁוּעַ אֶת כֵּיפָא וְאֶת יַעֲקֹב וְאֶת יוֹחָנָן אָחִיו. הוּא הֶעֱלָה אוֹתָם לְהַר גָּבוֹהַּ לְבַדָּם 2  וְהִשְׁתַּנָּה לְעֵינֵיהֶם; פָּנָיו זָהֲרוּ כַּשֶּׁמֶשׁ וּבְגָדָיו הִלְבִּינוּ כָּאוֹר. 3 לְפֶתַע נִרְאוּ אֲלֵיהֶם מֹשֶׁה וְאֵלִיָּהוּ כְּשֶׁהֵם מְדַבְּרִים אִתּוֹ. 4 הֵגִיב כֵּיפָא וְאָמַר אֶל יֵשׁוּעַ: "אֲדוֹנִי, טוֹב שֶׁאֲנַחְנוּ כָּאן. אִם תִּרְצֶה אֶעֱשֶׂה פֹּה שָׁלוֹשׁ סֻכּוֹת, לְךָ אַחַת, לְמֹשֶׁה אַחַת וּלְאֵלִיָּהוּ אַחַת". 5 עוֹדוֹ מְדַבֵּר וְעָנָן בָּהִיר סָכַךְ עֲלֵיהֶם וְהִנֵּה קוֹל אוֹמֵר מִתּוֹךְ הֶעָנָן: "זֶה בְּנִי אֲהוּבִי אֲשֶׁר חָפַצְתִי בּוֹ; אֵלָיו תִּשְׁמָעוּן."

6 כְּשָׁמְעָם זֹאת נָפְלוּ הַתַּלְמִידִים עַל פְּנֵיהֶם וּפָחֲדוּ עַד מְאֹד. 7 יֵשׁוּעַ נִגַּשׁ, נָגַע בָּהֶם וְאָמַר: "קוּמוּ וְאַל תִּפְחֲדוּ "8 הֵם נָשְׂאוּ עֵינֵיהֶם וְלֹא רָאוּ אִישׁ זוּלָתִי יֵשׁוּעַ לְבַדּוֹ. 9 כְּשֶׁיָּרְדוּ מִן הָהָר צִוָּה עֲלֵיהֶם יֵשׁוּעַ: "אַל תְּסַפְּרוּ אֶת הַמַּרְאֶה לְאִישׁ עַד אֲשֶׁר יָקוּם בֶּן־הָאָדָם מִן הַמֵּתִים".

ישוע הולך עם פטרוס ועם האחים בן זבדי להר תבור, שם הוא עובר את תהליך ההשתנות. הוא פוגש את משה ואת אליהו הנביא, וקול מן השמיים מאשר כי ישוע הוא בנו של האלוהים, הבן אשר אלוהים חפץ בו. רוח הקודש נוכחת באמצעות ענן האור. ישוע מבקש ממלוויו לא לגלות את אשר ראו. החיבור עם הנשמות האהובות מן העבר מעניק לנו אישור ועוצמה להמשיך במסע השליחות שלנו. הדמויות של משה ואליהו מבהירות לנו כי מעל הגוף הגשמי והחולף ישנם כוחות רוחניים ואינסופיים אשר פועלים, ואנו שואפים ללכת בעקבותיהם ולהתאחד איתם. 

לתקשר עם הנשמות מן העבר
לקבל ולשלוח מסרים לנשמות האהובות אשר אינם איתנו ולהתעלות בעקבותיהם. לקבל את תמיכתם, עצתם ואורם.